Ošetření dospělých

Jak to probíhá

Na začátku našeho setkání si popovídáme o důvodech, které vás na ošetření přivádí a vyjasníme si váš záměr. Po úvodním rozhovoru si lehnete na lehátko – jste oblečení, příp. přikrytí dekou. Najdete si pohodlnou pozici, abyste se mohli co nejvíce uvolnit a podpořit tak průběh ošetření.

Naladím se na vás a budu se jemně dotýkat vašeho těla. V průběhu ošetření můžete pozorovat, co se ve vašem těle odehrává a jak se cítíte. Nebo se plně oddat relaxaci, hlubokému klidu a aktivaci své životní síly.

Práce zpravidla probíhá v tichosti. Pokud budete chtít, můžete se mnou sdílet své prožitky. Pocity klientů při ošetření jsou velmi individuální a liší se podle probíhajících procesů v těle.

ZPŮSOB PRÁCE

V rámci rozhovoru používám i další techniky, které podpoří práci s vaším záměrem.

Focusing – práci s tělesnými pocity a jejich významy.

Prvky rodinných konstelací – naše vztahy k sobě, ostatním lidem a životním principům.

DÉLKA SETKÁNÍ

První trvá zhruba 2 hodiny, každé další vždy 1,5 – 2 hodiny dle vaší volby. Setkání zahrnuje kranio ošetření (cca 60 minut), úvodní a závěrečný naslouchající rozhovor.

Chcete-li vědomě pracovat se svým životním postojem či tématem, zvolte setkání v délce 2 hodin, abychom měli větší prostor pro rozhovor.

Jak se mám připravit

Kranio může doznívat několik hodin nebo dní po ošetření. Nemusíte zaznamenat nic zásadního, ale může přijít únava nebo uvolňování emocí.

PŘED KRANIEM

Vezměte si pohodlné oblečení.

 
Udělejte si dostatek času, abyste se nestresovali.

PO KRANIU ANO

Dopřejte si dostatek tekutin.

Odpočívejte, dobře se vyspěte.

PO KRANIU NE

Vynechte pití alkoholu.

Fyzicky a duševně náročnou činnost odložte.

Kolik ošetření je potřeba

Kolik ošetření si dopřejete, záleží na vaší motivaci a zdravotním stavu.

Někteří klienti přichází na kranio jednorázově při obtížích a absolvují 1 – 3 ošetření.

Pokud si chcete dopřát láskyplnou péči nebo zlepšit svůj zdravotní stav, je výhodné absolvovat sérii několika ošetření s odstupem 2 – 3 týdnů mezi sebou.

Asi třetina mých klientů chodí na kranio pravidelně jednou měsíčně, aby dočerpali síly v období, kdy intenzivně pečují o své blízké, klienty nebo mají hodně práce. Předchází tak únavě a vyhoření.

Pravidelná měsíční setkání jsou také vhodná, pokud chcete vědomě procházet hlubším osobním rozvojem.Pokud to s péčí o sebe myslíte vážně, nabízím vám cenově zvýhodněné předplatné na 5 ošetření.

CHCI SI OBJEDNAT KRANIO V ÚVALECH

Kliknutí vás přesměruje na eshop, ve kterém službu objednáte. Až dorazí objednávka, domluvíme si termín.

OBJEDNAT ONLINE

CHCI SI OBJEDNAT KRANIO

Pokud neradi klikáte, tak mi prostě jen zavolejte, napiště…


+420 734 897 099
petra@petraleva.cz
  

CHCI SI OBJEDNAT KRANIO K SOBĚ DOMŮ

Kliknutí vás přesměruje na eshop, ve kterém službu objednáte. Až dorazí objednávka, domluvíme si termín.

OBJEDNAT ONLINE

Motivace pro ošetření

Nejčastější důvody, pro které vyhledáváte mou péči:

FYZICKÉ OBTÍŽE

bolesti a chronické obtíže pohybového aparátu,
bolesti žaludku nebo jiných orgánů,
poruchy imunitního systému,
hormonální poruchy, menstruační obtíže,
astma,
bolesti hlavy, migrény.

TRAUMA A POTRAUMATICKÉ SYMPTOMY

následky úrazů,
příprava na plánovanou operaci,
pooperační obtíže a regenerace po narkóze,
emoční a tělesné šoky,
pocity odcizení, úzkosti a oddělenosti.
 

PSYCHICKÉ A PSYCHOSOMATICKÉ OBTÍŽE

deprese, vyčerpání, únava, vyhoření,
chronický únavový syndrom,
poruchy spánku,
stres, neschopnost se uklidnit.
 

PODPORA V OSOBNÍM ROZVOJI

celková harmonizace, posílení a stabilizace,
posílení schopnosti vnímat vlastní tělo,
sjednocení těla, mysli a duše,
načerpání energie a hluboký odpočinek,
zmírnění stresu a napětí.

Ohlasy klientů

Jsem velice ráda, že mne Petra provázela životní fází, ve které jsem se jako žena hledala a rodila se v matku – tahle cesta není pro každou ženu přirozeně snadná. A já cítím opravdu velikou vděčnost, že jsem mohla mít, a nadále mám, pro sebe takovou skvělou průvodkyni jako je Petra.

Jana

vychovatelka

Na kranio chodím, když se potřebuji vrátit sama k sobě a vnitřní moudrosti, zklidnit se a lépe propojit svou hlavu a tělo – fyzicky, energeticky i symbolicky. Vyhovuje mi Petřina mateřská náruč, vnímavost, zkušenost, profesionalita a příjemné prostředí, kde působí.

Iveta Kučerová

lektorka kurzů pro ženy

Kranio mi pomáhá unést tíhu tohoto světa a zároveň si i připustit fakt, že jsem se pro takovýto život sama rozhodla. Díky kraniu jsem přestala hledat viníky a rozhodla se nést odpovědnost za svůj život a své zdraví. Nehroutit se, ale stát si za svým životem, vidět a chápat souvislosti. Radovat se z něj a děkovat.

Jana Lewi

učitelka

Kranio terapie mi umožnila nahlédnout blíže svému vnitřnímu Já. Začít jej prozkoumávat a umět se ponořit do mnohem větších hloubek, než bych si kdy dovedla představit. Pomohla mi i k dovednosti třídění a hlavně vyjádření vlastních myšlenek a niterních pocitů.

Lenka Kouklová

lektorka v Montessori MŠ a ZŠ

S kraniem jsem se poprvé osobně setkala právě u Petry. Na začátku mi vše vysvětlila a já již po prvním sezení /ležení na sobě pocítila změny. Kranio přináší do mého života příjemné posuny po fyzické i psychické stránce. A velmi příjemnou a jemnou formou poskytuje nové vjemy a inspirace.

Eliška Linhartová

květinová koučka

Jsem vděčná, že jsem kranio a Petru objevila. U nás si kraniálkou prošla celá rodina. Já jsem ji vyhledala kvůli své psychice. Velice mile mě překvapilo, že se v rodině začaly situace a okolnosti měnit na základě toho, že jsem na sobě začala s Petrou pracovat.

Klára

Oceňuji přístup Petry v práci jak s dětmi (klidné, pevné a velmi empatické vedení), tak s námi rodiči. Dokázala se okamžitě přeladit na mého muže, na mě, sladit rodinné energie i po náročném prožitku, kdy nám odešlo na konci prvního trimestru miminko, na které jsme se již začali velmi těšit. Pomohla mi ukotvit se ve fyzickém těle a zklidnit všechny energie z prožitého šoku, smutku, zloby, bolesti. V podstatě jsme dokázali při ošetření projít všemi stádii při přijímání této zprávy a získali vhled do této situace.

Lenka

Moc si vážím Vašich postřehů, které dáváte do slov a jen je nabízíte – nevnucujete, neradíte, ani nehodnotíte. Cítím atmosféru důvěry a společného naladění, i když neřešíme jen příjemné věci. Při kraniu se hlavní část děje mimo slova a rozumovou kontrolu a to bylo pro mě z počátku nové. Bez ovlivňování nechat projevit moudrost těla a s důvěrou nechat proces plynout. Brzy jsem ale poznala, jak je to úlevné. Kranio mi pokaždé přináší jiné poselství. Někdy si dopřávám hlubokou relaxaci, jindy probíhá bouřlivější proces, někdy vůbec nevím, co se dělo. Bylo mi také dopřáno zažít pocit, který je těžko popsatelný slovy – jako bych vnímala bytí na buněčné úrovni. Pocítila jsem za to velkou vděčnost a pokoru.

Monika

projektová manažerka

Hledala jsem jemnou techniku, která by mi pomohla uvolnit stres a vnitřní napětí, způsobené pracovním přetížením a potlačováním vlastních pocitů. K Petře chodím už mnoho let. Kranio je pro mě cesta k hlubokému vnitřnímu klidu a harmonii sama se sebou. Zvědomuji si, co už mi neslouží a mohu to změnit, abych se cítila lépe. Při ošetření zažívám pocity Jednoty – stav, kdy jsem došla do cíle, už o nic neusiluji, nekladu odpory, jen jsem, dýchám a je mi nádherně. Tyto prožitky ve mě působí ještě po dobu několika dnů až týdnů.

Jana

vychovatelka

Petra mi pomohla nacítit otisk naší ženské line a rozpoznat cestu, kdy následuji sebedestrukční otisk a kdy jdu cestou vnitřní síly a lásky k sobě. Byl to jeden ze zásadních okamžiků na mé cestě, kdy jsem napojovala zpřetrhané nitky toku ženské energie v našem rodě. Napomohla mi návodem, jak se posílit ve chvílích, kdy mi chybí maminka, která odešla mnohem dříve, než jsem chtěla. Naučila mě napojit se na dělohu a čerpat sílu z přírody. Skrze napojení na přírodu, vlastní kořeny a prožitek z ošetření jsem se naučila spojovat se zpětně s energií a podporou, kterou jsem znala právě z náručí maminky. Z tohoto ošetření čerpám dodnes.

Lenka

Petra mi nesmírně pomohla v procesu přípravy na gynekologickou operaci – a to jak fyzicky (cvičení, tipy na péči atd.), tak hlavně psychicky. Oceňuji její otevřený přístup, laskavost, 100% přítomnost a podporu – naslouchá, vnímá, přijímá, neodsuzuje. Díky její podpoře jsem v sobě našla důvěru a dokázala jsem situaci přijmout takovou, jaká je. Tím se mi neskutečně ulevilo! Moc mi pomohlo i to, že mě Petra naučila správně cvičit už před operací, a tak to pak pro mě byla hračka. Zákrok jsem zvládla ve výborné psychické i fyzické kondici, a následné kranio ošetření už jen krásně uhladilo rozvířenou energii. S odstupem 3 měsíců se cítím skvěle, nic mě nebolí, mám spoustu energie a zvládám vše s radostí a lehkostí.

Lucie K.

podnikatelka

Po vážné nemoci dcery jsem hledala způsoby jak získat a udržet si zdraví, nejen pro svoje děti, ale celou naši rodinu. Chtěla jsem vyzkoušet kraniosakrální biodynamiku a kamarádka mi doporučila Petru. Dnes je to 2 roky, co k ní jezdíme, obě moje děti, já i manžel. Dcera potřebovala načerpat sílu a zbavit se strachu z nemoci a bílých plášťů. Petru si neskutečně oblíbila. Při setkání s ní vás zaplaví klid a porozumění. A dotek jejích rukou přivodí stavy, které nelze jednoduše popsat. To se musí zažít. Na kranio jezdil i náš úplně zdravý syn, protože zažíval nádhernou relaxaci a Petru má rád.

Blanka Velebová

finanční manažerka

Významným mezníkem pro mne bylo prožití a rozpuštění omezení v těle, které mi bránilo přijímání peněz za moji práci. Žila jsem v přesvědčení, že pokud pracuji bez nadřízeného sama na sebe, nemohu přijímat peníze, měla bych nejlépe pracovat zdarma nebo jen za velmi malou částku – jen takto by má práce byla přijímána, oceněná a šlechetná. Tento vzorec, mě přivedl k Petře, ještě před otevřením mé nové pracovny. Procítila jsem silný blok v bederní páteři. Vydržet a dovolit si rozproudit energii a rytmus v bederní oblasti bylo pro mě velmi těžké. Petra mě však tímto stavem krásně a jemně provedla a propojila s mou vlastní silou.

Lenka

CHCI SI OBJEDNAT KRANIO V ÚVALECH

Kliknutí vás přesměruje na eshop, ve kterém službu objednáte. Až dorazí objednávka, domluvíme si termín.

OBJEDNAT ONLINE

CHCI SI OBJEDNAT KRANIO

Pokud neradi klikáte, tak mi prostě jen zavolejte, napiště…


+420 734 897 099
petra@petraleva.cz
 

CHCI SI OBJEDNAT KRANIO K SOBĚ DOMŮ

Kliknutí vás přesměruje na eshop, ve kterém službu objednáte. Až dorazí objednávka, domluvíme si termín.

OBJEDNAT ONLINE