Kurzy Tajemství ženského pánevního dna v Úvalech

Kurzy Tajemství ženského pánevního dna v Úvalech

Po složitém hledání prostor pro uskutečnění kurzů pánevního dna v místě mého domova s radostí oznamuji, že otvírám první kurzy v Úvalech. Ve spolupráci s DK Rozmazlínek Vás srdečně zvu na kurzy Tajemství ženského pánevního dna pohledem západu i východu v těchto termínech:

celodenní kurz – soboty 27. 9., a 1. 11. 2014
dopolední cyklus 6 lekcí po 1,5 h – pátky 9:30 – 11 h od 17. 10. do 5. 12. 2014, obzvláště vhodný pro ženy na rodičovské, s možností hlídání dětí v DK Rozmazlínek za velmi příznivých cenových podmínek
odpolední cyklus 6 lekcí po 1,5 h – středy 17:30 – 19 h od 5. 11. do 10. 12. 2014.

Máte-li chuť zjistit a ochutnat, o čem to celé je a/nebo se na něco k tématu zeptat, srdečně Vás zvu na přednášku 16. 9. od 17 do 19 h do MC Na houpacím koni, Na Bělidle 1, Praha 5 – rezervace u mne, cena 200 Kč.

Cvičení pánevního dna metodou 3×3, probíhá v rovině fyzické, psychosomatické a energetické a zároveň zohledňuje vztahy mezi 3 patry těla (chodidlo, pánev a krk). Je vhodné pro ženy všeho věku – od dívek až po ženy v menopauze, pro ženy se zdravotními obtížemi (pokles pánevního dna, únik moči (močová inkontinence), bolesti kostrče, zad a SI kloubů, gynekologické obtíže, bolesti při menstruaci a další),  pro ženy připravující se na otěhotnění a ženy zdravé pro prohloubení vnímání svého těla, hlubšího prožívání intimity a posílení pocitů sebevědomí, ženskosti, tvořivosti, radosti a chuti do života.

Bližší informace a přihlášky na https://www.navanita.cz/panevni-dno/akce/. Vzhledem k tomu, že kurz je pro komorní počet 5 žen, doporučuji včasné přihlášení.

Přehled dalších kurzů, přednášek nebo speciálky pro těhotné (Proměny pánevního dna během těhotenství, porodu a po porodu) najdete na https://www.navanita.cz/terminy-akci/.

Přijďte prožít společný čas v ženském kruhu.

Těším se na setkání
Petra Navanita