Relaxační den s Aňou

Relaxační den s Aňou

Pro ženy na mateřské/rodičovské je důležité nechat o sebe pečovat, dobít baterky, sdílet v ženském kruhu. Často na to ale zapomínáme, nebo si nenajdeme čas a navíc není jednoduché sehnat si hlídání. Tak mne napadlo, že by bylo pěkné sejít se ve skupině žen u někoho doma, pohlídat si vzájemně děti a nechat se někým opečovat.

Nabízím svůj domov, přizvala jsem kamarádku Aňu Vomáčkovou (masérka, fyzioterapeutka) a nabízíme Vám každý měsíc relaxační den. Aňa nám uvaří dobrý, zdravý oběd (hlavní jídlo nebo polévku a dezert), společně s dětmi se najíme, pak nás postupně Aňa namasíruje a my si vzájemně pohlídáme děti a popovídáme. Je možné dát si jen oběd a pobýt spolu se svým dítětem v ženském kruhu nebo spojit oběd i masáž dohromady. Cena oběda je 80 Kč dospělý, 50 Kč dítě – menu víme týden dopředu, sdělím na dotaz. Cena masáže/fyzioterapie 500 Kč/1 h.

Zní Vám to dobře? Rezervujte si u mě termín mailem či telefonicky, ideálně týden předem (kontakty) – kapacita je omezená. Termíny naleznete zde.

Máte-li chuť sdílet v ženském kruhu více, můžete se k nám připojit od 10 hodin na Mateřské setkávání – pravidelnou skupinu pro mateřskou podporu a sdílení.