Mateřská setkávání v Úvalech

Mateřská setkávání v Úvalech

Zakládám v Úvalech skupinu pro vzájemnou podporu a setkávání se žen nad mateřskými tématy.

Přijďte vzájemně sdílet své zkušenosti, radosti i starosti v oblasti mateřství– těhotenství, porody, kojení, sourozenecké vztahy, péče o sebe, dítě, rodinu, zdraví, domácnost a cokoli dalšího, co život přinese. Program jednotlivých setkání se odvíjí od aktuálních potřeb účastnic a nemá předem pevně dané téma. Jaké si to uděláme, takové to budeme mít:-)

Skupina je určena zejména pro ženy na mateřské/rodičovské dovolené a těhotné ženy, toužící načerpat mateřské zkušenosti. Je ale otevřena komukoli, koho daná témata zajímají. Předpokládám, že spolu s maminkami budou setkávání navštěvovat i jejich děti, o něž se maminky v průběhu setkání budou dle jejich i svých potřeb starat.

Kdy: každou středu od 10 do 12 h (od 16. 4. 2014)

Kde: AKTUALIZACE: Od září 2014 do odvolání probíhají setkávání v DK Rozmazlínek, Smetanova 203, Úvaly. Čas zůstává stejný – tedy každou 10 – 12h.

(Centrum volnočasových aktivit, Riegerova 65, Úvaly – prostor klubovny a dětské místnosti v přízemí. Budova není moc dobře označena – je to dům s podloubím u říčky Výmoly.)

 

Doprava: cca 2 minuty pěšky ze zastávky autobusu 391, 423 a 484 Nám. Arnošta z Pardubic, cca 10 minut pěšky z vlakového nádraží Úvaly, auta lze parkovat v bezprostřední blízkosti objektu.

Vstup je volný – aktivita je zdarma, na setkávání se není třeba přihlašovat a lze je navštěvovat pravidelně i jednorázově.

Drobné občerstvení pro zpříjemnění setkání vítáno.

 

Další organizační informace:

Kočárky lze zaparkovat v objektu – v šatně vpravo od vchodu za recepčním pultíkem (bez dítěte) nebo vlevo na chodbě (hned vedle klubovny např. se spícím dítětem).

V objektu se přezouvá, počítejte tedy s tím pro sebe i chodící děti. Boty a oblečení lze ponechat v šatně.

V klubovně jsou malé stolky se židlemi, na zemi beton. Bezprostředně sousedí, a s klubovnou je skleněnou posuvnou stěnou spojená, místnost pro děti – je vybavena dětskými stolky a židličkami + pod nimi koberec. V této místnosti se většinou usadíme i s našimi dětmi. Je zde dostatek hraček pro malé i větší děti, nočníky, redukční prkénka na WC, jídelní židlička.

O patro výš je kuchyňka s rychlovarnou konvicí a základním vybavením – skleničky, hrnky, talíře, lžíce, termosky, džbánky. Můžeme je používat, ale je třeba je po sobě opět umýt, uklidit a v případě rozbití nahradit. Můžeme si přinést a v krabici na jméno nechat nějaké základní občerstvení – čaj, káva, obilná káva apod.

Potřebujete-li bližší informace, neváhejte mi napsat či zavolat na tyto kontakty.

Leták zde.

 

 

Mateřská setkávání v Úvalech

Zakládám v Úvalech skupinu pro vzájemnou podporu a setkávání se žen nad mateřskými tématy.

Přijďte vzájemně sdílet své zkušenosti, radosti i starosti v oblasti mateřství– těhotenství, porody, kojení, sourozenecké vztahy, péče o sebe, dítě, rodinu, zdraví, domácnost a cokoli dalšího, co život přinese. (Pokračování textu…)